Özgün Tarafsız Haberler

Sondakikam.com.tr genel ağ bilgi sitesi yayında,son an kucakerikleri,ruzname haberleri,evetşamdan magazine onlarca kategori ile tam gündemi kovuşturulma edip okurlarına sunan bilgi sitesi,son an haberleri okurlarına sunuyor.

Son Zaman Haberler Niçin Önemli ?

Son an gelişimleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak siz değerli üyelerimizin kovuşturulma etmiş olduğu kucakerikleri sizler kucakin düzenliyor,araştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Sava Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak cihan ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız dürüst ve güvenilir bir şekilde siz değerli üyelerimizin takdirine sunuyor,tarafsız olarak ruzname maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Ulusal Sava Sitesi !

Hakiki ruzname ilkeleriyle hazırlanan,esas hareketı kovuşturulma buyurmak adına kitlesine özgü habercilik anlayışı ile tam ruzname maddelerini okurlarına sunan bilgi sitesidir.Yanlışsız,tarafsız ilkeli bilgi yapmayı kendine esasi edinmiştir.Geçmişten günümüze mevrut yayımcılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,siz değerli üyelerimizin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam profesyonel editörleri ile sizlere ruzname haberlerini en son kucakerikleri ilk sizin duymanızı sağlamayı yalnızçlayan yeni döl bilgi kucakerik platformudur.Ruzname haberleri,siyaset haberleri,iktisat haberleri,mevzii haberler,cihan haberleri,magazin haberleri bilim haberleri ve yaşam haberleri kategorileri ile siz değerli üyelerimizin aktüel vukuf ve haberlere ulaşmanızı yalnızçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri beyninde canlı döviz kuru,canlı tv izlem,namaz vakitleri,lig benek durumları,Emtialar,keyif durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya esaslayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Ne Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere aktüel haberleri tarafsız dürüst ve güvenilir bir şekilde ulaştırmayı yalnızçlamaktayız.

Ne Konstrüksiyonyoruz?

Türkiye’de ve dünyada meydana mevrut vakalar ve gelişimleri ajanslar ve kendi ekibimiz vasıtasıyla kovuşturulma ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine derece her mahal ile ait bilgi okuyabilirsiniz. Görüşmeçilere, son 10 günün tüm haberleri içre konuya için arama suni olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ait bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş tam bir bilgi arama sayfasıdır.

Yasalara %100 Münasip

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 usturuplu olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü bilgi, resim, vukuf, metanetli; telif hakkı sahiplerinden kırlı mezuniyet kırılmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız sütun bilgi özetlerinde ise, sadece haberin esaslığı ve giriş cümlesine mahal verilmekte, haberin tam metnini üfürükçülük etmek isteyen görüşmeçilerimiz ait gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok görüşmeçi düzlük sitelerinden biridir. Sitede verilen programlar ve bilgi sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam kanalının sahibi kaygı ediliyor.

Genel Ahlaka ve Etiğe Münasip Habercilik !

Kadir Şinas Türk milletinin genel aktöreına usturuplu etik ve tarafsız bilgi anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yayın yaşantıına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en usturuplu dosdoğru ve tarafsız haberleri otokton ve yabancı bilgi organlarındaki en önemli ruzname maddelerini sunmayı amaçlıyor.

Sondakikam.com.tr Elbette Kuruldu !

Yerleşmişş hedefleri olarak ülkemizin oturmaına katkıda bulunmayı yalnızçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi otokton ve yabancı yayın organlarında en dobra şekilde özümleme etmeyi yalnızçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr bilgi sitemizin tüm hakları saklıdır. Kod, bilgi, resim, röportaj kadar her türlü gönülğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr bilgi sitemize aittir. Sava sitemizde mahal düzlük tamlık kırlar, materyaller, resimler, curcunalı dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün kucakerik ve çaldatmaışmalarımız, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz kucakerikler ve bilgi ajanslarımızdan aldığımız bilgi ve diğer görseller ticari olarak rastgele bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değkârtirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve asıl belirtilmeksizin kopyalama ve yararlanmaı mimarilamaz.
Sava sitemiz sondakikam.com.tr de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, rastgele bir dakika değkârikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların tekbirinden sorumlu değildir.

Siyaset Haberleri !

Ülkemizde devam eden kalın siyasi gündemi yakından kovuşturulma edip,sizlere dosdoğru olanı ve görünenden ziyade hikâye ve durumların perde arkasını aktarmayı yalnızçlayan sondakikam.com.tr sizlere en dobra haberleri tutmak kucakin var gücüyle çaldatmaışıyor.Akp,mhp,chp,hayır parti,mutluluk partisi,ve otokton bir çok siyasetçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Iktisat Haberleri !

Kur dalgalanmaları kızıl fiyatları dolar fiyatları minimum ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden çabucak kovuşturulma edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişimleri,yeni vizyona girecek olan filmler,kim nerde ne yapmış son an gündemleri sondakikam.com.tr’de…

Son Dakikam ! Hızlı Muteber Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir