Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza ruzuşeb giriş karşılayıcı ve kovuşturulma fail biriyseniz, örneğin 2 ruz önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkırmızıındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir kontrolör bile arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturulma fail yakınlarımızdan kontrolör sağlamlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturulma ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler alelumum kullanıcı adınızı bileğçalışmatirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde konum düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Izlemeçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri ya da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram kontaksı istediği bağırsakin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çahzetmek bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişyararlı farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Ne Geri Alınır?
Instagram hesabı çkırmızıınan ya da hacklenen kişiler bağırsakin ne efsus ki çok ziyade muamele bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok ziyade payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye esasen gayrı kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Reçete: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çkırmızıışın. şayet şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi bileğçalışmatirin ve vakit kaybetmeden peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Reçete: Instagram hesabınız çkırmızıındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tutum şifreniz bileğçalışmatiğinde yahut kullanıcı adınız bileğçalışmatiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğçalışmatirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğçalışmatirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğçalışmatiren sen bileğilsen, hesabını güvene kırmızı” ya da kâh “bileğçalışmaikliği gelişememiş kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız lakin alelumum saldırganlar elektronik posta adresini bileğçalışmatirdiği bağırsakin sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir